istanbul beyaz eşya servisi

istanbul beyaz eşya servisi

istanbul beyaz eşya servisi

Profesyonel bir beyaz eşya tamircisi ile görüşerek evde kullandığınız beyaz eşyaların tamirini gerçekleştirmek için Tem beyaz eşya servisi firmasını güvenle tercih edebilirsiniz. İstanbul beyaz eşya servisi ve tamir hizmetlerini yürüten firmamız da her bir ürününe özel usta bulunduruyoruz. Yani bulaşık makinesi servisi için her ürünü tamir edebilen usta değil de sadece bulaşık makinesi tamirini gerçekleştiren ustamız bulunmaktadır. Çamaşır makinesi servisi ve diğer ürünler içinde aynı şey geçerlidir. Beyaz eşya servisi konusunda gerçekten de işinde çok iyi olan beyaz eşya tamir ustaları ile çalıştığımızdan dolayı İstanbul’da en iyi beyaz eşya servisi ünvanını kazanmaya gün geçtikçe daha da çok yaklaşıyoruz.

Telefon et: 0212 535 10 80

İyi bir beyaz eşya servisi ile görüşme sağladığınız da servis sürecinin başından en sonuna kadar profesyonel servis hizmeti almış olacaksınız. Telefon da konuşurken bile hangi firmanın ne kadar profesyonel olup işini ne derece de iyi yaptığına kadar kolaylıkla anlayabiliyorsunuz. Ayrıca beyaz eşya tamircisi için servis yönlendirmesi yapan kişinin bile istediğiz randevu saatini de oluşturması müşteri memnuniyetinin ne kadar üst seviye de olduğunun göstergesidir. Sizler de İstanbul beyaz eşya servisi dükkanımıza ulaşıp servis kaydı oluşturmak isterseniz lütfen iletişim numaramızı arayınız.

Beyaz eşya tamir servisi

Beyaz eşya denildiğinde aklınıza televizyondan elektrik süpürgesine kadar bazı elektronik parçalar gelir. Bunların tamirini yapan ustalar tek bir çatı altında toplanmaktadır. Beyaz eşya tamir servisi ve beyaz yetkili servislerden arıza kaydı oluşturarak beyaz eşya tamirini yaptırabiliyorsunuz. Bunun için hangi beyaz eşya markasını kullandığınız aslında yetkili servisler için geçerli olsa da bizim gibi beyaz eşya tamir servisi adı altında çalışan firmaların marka ayırt etmediklerini söylemeliyim. Yani arızalanan bulaşık, çamaşır, süpürge, fırın veya buzdolabı markası ne olursa olsun. Biz bu ürünlerin tamirini hızlı ve en iyi şekilde yapan teknik servisleriz. Hiçbir önemli ayrıntıyı atlamadan beyaz eşya tamirini elimizden geldiğince en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz.

Beyaz eşya teknik servisi

Garanti süresi bitmemiş elektronik ürünler bozulduğunda garanti belgesinde mutlaka bu ürünlerin tamirini yapan firma adreslerine yer verildiğini göreceksiniz. Garantili cihazları bu servislere güvenle götürebilirsiniz. Bunda her hangi bir sakınca yok. Peki ya garantisi olmayan cihazları ne yapıyorsunuz? İstanbul beyaz eşya servisi ve diğer firmalar beyaz eşya teknik servisi ismi ile çalışarak bütün beyaz eşyaların tamirlerini yapabilmektedirler.

Beyaz eşya teknik servis hizmet başvurusu için firmamızın birden fazla iletişim araçlarının olduğunu ifade etmeliyim. Her hangi bir beyaz eşya tamircisi ile görüşerek bu tür arızaların kolaylıkla onarılabileceği gibi bizimle de çalışma imkanınız var. Teknik servis çalışanlarımız sizlere haftanın her günü size hizmet etmek için çalışmaktadır. Bu nedenle bizleri hangi gün ve aslında hangi saatte aradığınız hiç önemli değil. Beyaz eşya tamircisi için randevu aldığınız da arkadaşlarımız sizlere kısa süre de yardımcı olacaklardır.

Beyaz eşya servis ücreti ne kadar?

Beyaz eşya servis ücretinin ne kadar olduğunu söylemek için bazı önemli bilgiler gerekmektedir. Mesela; hangi ürünü tamir ettirmek istiyorsunuz? Beyaz eşyanın markası nedir? İstanbul’un hangi ilçesinde ikamet ediyorsunuz? Bu sorular aslında beyaz eşya servis ücretlerini önemli ölçüde etkileyen önemli faktörlerdir. Bundan dolayı bu konumuzda beyaz eşya servis ücretlerine çok fazla detaylı bir şekilde maalesef sunamayacağız. Yalnız ayrıntılı servis ücret bilgisi almak istiyorsanız beyaz eşya servis ücretleri konumuza göz atınız.

Beyaz eşya servislerine en çok sorulan sorulardan biri de beyaz eşya servis ücretleri konusudur. Yani beyaz eşya kategorisine giren bir ürün arızalandığında tamirinin yapılması için randevu istenirken sıklıkla sorulan soruların başında gelir. Bizler Tem beyaz eşya tamircisi ve teknik servis hizmetleri olarak müşterinin arıza kaydı oluşturma aşamasında mutlaka beyaz eşya servis ücretini söylediğimizi ifade etmeliyim. Çünkü müşterinin ne kadar ücret ödeyeceğini bilmesi gerekir. Aksi taktirde servis ücretleri konusu bazı su istimallere açık bir konu olduğu için mağduriyetlerin olması muhtemeldir.

Hizmet verilen beyaz eşya ürünleri

Beyaz eşya servisi firması olarak beyaz eşya adı altında toplanan bütün beyaz eşyaların tamirini yapabiliyoruz desek yerinde olmuş olur. Bu beyaz eşyalar her evde olan ve çok fazla kullanılan cihazlardan oluşmaktadır. Sizler de bu ürünlerin tamirini gerçekleştirmek için beyaz eşya servisi iletişim telefon numaramızı arayıp bilgi sahibi olabilirsiniz. Aşağıda liste halinde hangi ürünlerin arıza, bakım, tamir, montaj ve yedek parça ihtiyaçlarını karşıladığımızı belirtmeye çalıştık. Bu listeye bakarak sizler de evde bozulan beyaz eşyalar konusunda bir fikir yürütebilir ve beyaz eşya tamircisi olarak neden bizi seçmeniz konusunda ayrıntılı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizler Tem beyaz eşya teknik servisi olarak tamirini yaptığımız bazı ürünler;

Çamaşır makinesi tamiri; Çamaşır makinesin de hangi arızanın olduğu aslında önemli değildir. Sadece çamaşır makinesi servisi bölümünde çalışmış ve gerçekten de çamaşır makinesi arızasından çok iyi anlayan teknik servis çalışanlarına sahibiz. Sizler de çamaşır makinesinin her hangi bir arızasından şikayet ediyorsanız çok geçmeden bu işlemi bizimle birlikte yaptırabilirsiniz.

Bulaşık makinesi tamiri; Bulaşık makineleri de hemen, hemen her evde bulanan ürünlerdendir. Bulaşık makinesi arızalanması halinde size en yakın bulaşık makinesi tamircisine yani bize uğramayı unutmayın. Bulaşık makinesi arızasının yaşanmasından sonra hızlı bir şekilde makine tamirini yaptırmazsanız bulaşıkları elde yıkamak zorunda kalabilirsiniz. Hızlı tamir sürecini yönetmek ve gerçek anlam da iyi bir bulaşık makinesi tamircisi ile çalışmak isterseniz sizleri İstanbul beyaz eşya servisi firmamıza bekliyoruz.

Fırın tamiri; Ev yemekleri ve çocuklarımızın ev sevdiği yiyecekleri yapmak için fırınları kullanırız. Yalnız fırın bozulduğun da fırın tamirini yapan firmalara nasıl ulaşacağınızı biliyor musunuz? Fırın arıza ve bakımlarını yapmak için fırın servisi adı altında çalışıp sadece fırınların tamirini yapan dükkanlara rastlamak güçtür. Bu nedenle fırın tamirlerini de birçok şeyde olduğu gibi beyaz eşya arıza servisleri yapmaktadır.

Bizler fırın tamirlerini de tıpkı diğer ürünler gibi hızlı ve aynı gün içerisinde yapmaktayız. Sizler de bozuk fırını tamir ettirmek isterseniz bizlere en hızlı yol olan telefon numaramızdan ulaşıp bilgi sahibi olabilirsiniz.

Buzdolabı tamiri; Yıllardır beyaz eşya servisi ve tamirini yaptığımızdan dolayı hangi ürünün bozulmasından sonra müşteri çok hızlı olmamızı isteyip acele ettirdiklerini biliyor musunuz? Buzdolabı arızalandığında içerisindeki ürünlerin bozulmaması ve özellikle buzluktaki yiyecek stoklarının zarar görmemesi için aynı dakika da servise gitmemiz istenir. Bizler de müşterilerimizin endişesini anlıyor ve onlara hak veriyoruz. Gerçekten de buzdolabında ki ürünlerin bozulmaması ve çalışmayan buzdolabının kokmaması için buzdolabı tamirinin hızlı yapılması gerekmektedir.

Bizimle birlikte çalışarak endişe etmenize gerek kalmadığını görmüş olacaksınız. Çünkü bizler buzdolabı tamiri için servis kaydı oluşturulduğunda en kısa sürede teknik servis çalışanımızı verilen adrese yönlendirmekteyiz. Birden fazla arıza olmaması halinde genellikle bütün buzdolabı arızaları aynı günde yapılmaktadır. Hemen bilgi almak ve buzdolabı tamiri için randevu almak isterseniz mutlaka bekliyoruz.

Elektrik süpürgesi tamiri; Özellikle ev hijyeninin sağlanması için iyi bir elektrik süpürgesine ihtiyacınız var. Bununda yalnızca bakımlı ve iyi çeken elektrik süpürgesi ile mümkün olabileceğini söylemeliyiz. Elektrik süpürgesini satın aldığınız da çok iyi çekim gücüne sahip olduğunun mutlaka farkına varmışsınızdır. Aradan zaman geçmesi ile elektrik süpürgesinin çekim gücü azalmaktadır. Bu durumda elektrik süpürgesi süpürge hortumu bakımı, filtre temizliği ve hatta filtrelerin değiştirilmesi gerekir.

Tüm bu işlemlerin yapılması kullanıcı tarafından haftalık veya aylık olarak yapılmalıdır. Bunları yapmanıza rağmen yine de elektrik süpürgesinin çekmediğine inanıyorsanız o zaman da firmamızın elektrik süpürgesi tamiri yapan en iyi beyaz eşya servislerinden olduğunu söylemeliyim. Tem beyaz eşya tamircisi olarak elektrik süpürgesi tamiri ve bakımını en iyi ustalarımız ile birlikte gerçekleştiriyoruz.

Elektrikli ev aletleri tamiri;

Beyaz eşya servisi işinin tanımı aslında dayanıklı tüketici ürünleri tamiri ve elektrikli ev aletleri servisidir. Bu nedenle bizler de evde kullanılan ve tamirini yaptırmak istediğiniz ürünler için bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Elektrikli ev aletleri dediğiniz ne varsa beyaz eşya tamircisi olarak bize getirerek tamir işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

En yakın beyaz eşya servisi

İstanbul da hangi bölgeye giderseniz gidin. Mutlaka bir beyaz eşya teknik servis dükkanına denk gelirsiniz. Yalnız yeni bir ilçe veya mahalleye taşındıysanız ve üstüne üstlük hiçbir yeri de tanımıyorsanız en yakın beyaz eşya servisi bulmanız çok zor olacaktır. Çünkü yetkili servisler hariç. Diğer beyaz eşya tamircisi ve teknik servis dükkanları genellikle çok işlek olmayan yerler de bulunur. Yürüyüş yolu veya çok fazla insan trafiğinin olduğu yerler de beyaz eşya servisi işini yapan bir firmaya rastlayamazsınız. Bu nedenle beyaz eşya teknik servis firmalarını ararken daha çok pek büyük olmayan veya ara sokaklar da beyaz eşya tamircisi aramalısınız.

Bizler Tem beyaz eşya servisi olarak İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında profesyonel hizmetler sunan bir firmayız. Beyaz eşya arızası, beya eşya tamir servisi, beyaz eşya yedek parça ve bakımı tarafımızdan hızlıca yapılabilmektedir. Ayrıca birkaç ilçe de servis araçlarımızın olması da size en yakın beyaz eşya servisi firması olarak da karşınıza çıkmaktayız. Sizler de beyaz eşya servisi firmasından randevu almak isterseniz lütfen arayın.

Sık Sorulan Sorular (FaQ)

Tem kombi servisi ve Beyaz eşya servisi dükkanımızı arayan ya da teknik servis çalışanlarımıza çalışma esnasında sık sorulan sorulara burada yer vereceğiz. Bu sorular genel de beyaz eşya arızası, beyaz eşya yedek parça önerisi, beyaz eşya servis ücreti, beyaz eşya tamir ücretlerinin ne kadar olduğu ile alakalıdır.
Ayrıca Kombi servisi departmanımıza da Kombi çalışmıyor ne yapabilirim, kombi su akıtıyor, kombi sıcak su vermiyor, kombi petekleri ısıtmıyor, kombiden ses geliyor, kombi bakımı ile alakalı sorular gelmektedir.

Beyaz Eşya Yedek Parça Garantisi Ne Kadar

Tem kombi - Beyaz eşya servisi tarafından satılan bazı ürünler 3 - 6 - 12 ay firmamızın garantisi altındadır. Çamaşır makinesi motoru, çamaşır makinesi tahliye pompası, kapı kilidi, elektronik kart, kazan tamiri ve fırın rezistansı gibi beyaz eşya yedek parçalarına garanti verilmektedir. Garanti verilmeyen ürünler kısaca; (Plastik parçalara ve en ile basılıp kırılan parçalar garanti kapsamında değildir. Örnek: Çamaşır makinesi kapı mandalı, çamaşır makinesi tuşları, pano kırılması vs.)

Buzdolabı Motor Değişimi Ne Kadar

Buzdolabı motor değişimi beyaz eşya servisi çalışanlarımız tarafından titizlikle yapılmaktadır. Buzdolabı kompresör değiştirme ücreti buzdolabın marka, model ve kapasiteye göre değişmektedir. Örnek fiyat vermek gerekirse ortalama 3.800 TL - 5.000 TL arasında olduğunu söyleyebiliriz. Güncel fiyatlar için lütfen arayınız.

Beyaz eşya servis ücretleri ne kadar

Beyaz eşya servis ücretleri ortalama 250 TL ile 300 TL arasıdır. Yapılan işe göre teknik servis ücreti değiştiğinden dolayı ayrıntılı bilgi için iletişim numaralarımızı aramanız daha sağlıklı olacaktır.

En Yakın Beyaz Eşya Tamircisi

İstanbul beyaz eşya tamircisi için internette arama yapıyorsanız ve bu yaptığınız aramalarda da en yakın beyaz eşya servisini bulmaya çalışıyorsanız, işinizin çok zor olduğunu söyleyebilirim. Çünkü size çok uzak olan ilçeler de bile beyaz eşya servisi olarak çalışan teknik servislerin size çok yakın olduklarını ifade edebilirler. Bu durumda çok uzaklardan gelecek beyaz eşya tamircisine de artı olarak yol ücreti vermek zorunda kalırsınız.

Bize ulaşıp 4 farklı servis aracımızdan birini size yönlendirebiliriz. Bu sayede en yakın beyaz eşya servisi hizmetimizden yararlanmış olursunuz.

Beyaz Eşya Teknik Servis Telefonu

İstanbul için beyaz eşya teknik servis telefonu 0533 418 69 80'dir. Bu numarayı arayıp beyaz eşya tamircisi ile görüşebilirsiniz.