Kombi arıza

Kombi arıza

Kombi arıza

En ihtiyacınız olduğu an da kombi arıza verirse ne yaparsınız? Kombi arıza servisi ve çözümünü mü araştırırsınız yoksa İstanbul kombi arıza servisinden sorununun giderilmesi için kombi tamir ustasından yardım mı isterseniz? Bu tamamen size kalmış. Bizler profesyonel olarak kombi arızalarının onarılması için haftanın 7 günü hazır olarak bekliyoruz. Bizi hemen aramak ve kombi arıza randevularınızı oluşturmak için arayın.

Kombilerin arızalanması karşısında insan bazı anlarda ne yapacağını bilemeyebilir. Daha önce başına gelmeyen bir olay ile karşı kaşıya kalındığı zaman kombi arıza onarımını kime yaptıracağınız ve en basiti kombi servisleri nerede var diye düşünebilirsiniz. Bizler işte tam bu esnada sizlere kombi arıza servisi için yardımcı oluyoruz.

Kombi arıza verdiğini nasıl anlaşılır?

kombi arıza

Kombilerin arıza vermesi ile kombide bazı değişiklikler meydana gelir. Bu değişiklikleri sizlerde kolaylıkla fark edebilirsiniz. Kombi arıza vermeden önce çeşmeyi açtığınız zaman her zaman için hiçbir şekilde beklemeden hemen sıcak su gelir. Kombiye bağlı olan petekleri açtığınız zaman peteklerin de bir süre sonra sıcak su ile dolduğunu ve odayı hızlı bir şekilde ısıtması gerekir. Eğer normal bir rutin ile devam etmesi gereken işler olmuyorsa o zaman kombi arıza verdi demektir. Hemen bunun için kombi servisi çağırmalı ve kombi arıza servisi talep formu oluşturmalısınız.

Kombi arıza verdiğin de çeşmeyi açtığınız da sıcak su gelmez.

Kombi çalışıyor ama musluklardan su gelmiyor.

Kombinin ön panelin de kombi arıza ışıkları yanar.

Kombi çalışıyor ama ateşleme yapmıyor.

Kombinin peteklerini açtığınız da kombi açılmaz.

Kombi çalışıyor ama ısıtmıyor.

Kombi arıza verdiğinde bir süre sonra arızaya geçer.

Kombi çalışıyor ama su akıtıyor.

Kombiden ses gelir ama ateşleme gerçekleşmez.

Kombi önce çalışır sonra arızaya geçiyor.

Kombi arıza verdiğin de kombi hiçbir şekilde çalışmaz.

Kombinin üzerinde bulunan ışıklar yanmıyor.

Kombiye gaz akışı kesilir.

Kombi çalışırken patlama yapıyor.

Kombiyi açtığınızda kombiye hiç elektrik gitmez.

Kombi arıza verdiğinde ne yapmalıyım?

kombi arıza

Kombiler her ne kadar masum gibi görünseler de bazen çok tehlikeli olabiliyor. Kombi de bazı anormallikler gördüyseniz kombi servisi çağırmadan önce bazı güvenlik önlemlerini almalısınız. Alacağınız bazı güvenlik tedbirleri sayesinde can ve mal güvenliğinizi kontrol altına almış olacaksanız. Bu nedenle kombi arıza servisi çağırmadan önce mutlaka aşağıda anlattıklarımızı yapmalı ve hiçbir şekilde panik yapmamalısınız.

Hemen kombiye giden elektriği kesmelisiniz. Bunu kombinin fişini çekerek yapabilir, Kombinin elektrik şalterini kapatabilir veya en basitinden kombiyi açma kapatma tuşundan kapatabilirsiniz.

Kombiye giden gaz akışını kesin. Kombiye giden doğal gaz vanasından gazı kapatabilirsiniz.

Kombinin olduğu yerde farklı bir koku varsa camı açarak evi havalandırın.

Size en yakın kombi servisi firmasından hızlı servis talep edin.

Kombi arıza servisi için kimleri aramalıyım?

Daha önce hiç kombi arızası ile karşılaşmadıysanız kombi arıza verdiğinde kimleri arayacağınızı bilemeyebilirsiniz. Kombi arıza servisi olarak çalışan size en yakın kombi tamiri ve petek temizleme yapabilen birileri çağırmanız yeterli olacaktır.

kombi arızaKombi garantisi devam ediyorsa: Kullandığınız kombinin garantisi varsa yetkili kombi teknik servislerini aramanızı öneriyoruz. Garanti süresinin dolmuş olmadı veya yetkili servisten gelen kişilerin oluşan kombi arızasını karşılamayacaklarını ifade ederlerse o zaman da özel kombi servisi işi yapan firmalara da bakmanız da yarar var.

Kombinin garantisi süresi dolduysa: Kombi arıza verdiğin de daha önce akraba veya komşularınıza giden kombi tamiri yaptırıp memnun kalınan birileri varsa onların da telefonlarını alıp kombi arıza servisi için servis talebinde bulunabilirsiniz. Özel kombi servisi olan iş yerleri ve yetkili servislerin vermiş olduğu fiyatlar birbirinden çok farklı olabilir. Dilerseniz kombi arızası oluştuğunda güvendiğiniz kombi servisi firmalarına kombi arıza tespiti için çağırabilir ve hangisi en ucuz fiyat verecekse o servisi kombi tamiri için çağırabilirsiniz.

Kombi arızası kaç günde tamir edilir?

Kombi arıza tamir süreci kombinin arızasına göre ve çağırdınız kombi servisine göre değişebilir. Bu biraz da sizin kombi servisini ne zaman çağırdığınıza göre değişmektedir. Eğer Cuma veya Cumartesi kombi arıza servisini çağırdıysanız yedek parça gerektiği durumlar da, araya hafta sonu gireceğinden dolayı kombi tamiri 1 gün sarkabilir. Büyük olmayan kombi arızası ve piyasa da çok fazla bulunmayan kombi yedek parça gerekmediği sürece kombi arıza servisi firması kombi tamirini birkaç dakika da çözebilir.

Örnek olarak kombinin anakartında arıza meydana gelmişse anakart tamir süreci başlatılır. Kombi kartı tamir edilemeyecek durumdaysa o zaman sizlere sıfır kombi kart fiyat teklifi verilir. Sizin fiyatı onaylamanız ve onay verdiğiniz kombi servisinin kombi anakartını bulması sizin biraz şansınıza biraz da kombi tamiri yapamaya gelen teknik servisin becerisine kalmış. Kombi arızasının ne olduğunu öğrenmek ve ne kadar ücret vereceğinizi öğrenmek istiyorsanız, kombi arıza tespiti yapılmasını isteyebilirsiniz.

Kombi arıza hizmeti verdiğimiz bölgeler

Alibeyköy kombi arıza
Arnavutköy kombi arıza
Avcılar
Bağcılar
Bahçelievler kombi arıza
Bakırköy
Başakşehir kombi arıza
Bayrampaşa kombi arıza
Beşiktaş
Beyoğlu
Büyükçekmece
Çatalca
Esenler kombi arıza
Esenyurt
Eyüpsultan kombi arıza
Fatih
Gaziosmanpaşa kombi arıza
Güngören
Hadımköy kombi arıza
Kağıthane
Kayaşehir kombi arıza
Kemerburgaz kombi arıza
Küçükçekmece
Küçükköy kombi arıza
Maslak
Sarıyer
Sultangazi kombi arıza
Şişli
Yeşilpınar kombi arıza
Zeytinburnu kombi arıza

Kombi arıza ücreti

Kombi bozulduğunda hemen aklınıza kombi arıza ücreti ne kadardır diye bir soru gelebilir. İstanbul da kombi servisi, kombi tamiri ve bakımını yapan Tem kombi servisi sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Diğer kombi servisi firmalarına göre çok daha uygun fiyatlar ile kombi arızasını yapıyoruz. Kombi arıza ücreti normal servis ücreti ile aynıdır. Bizler Kombi arızası için müşteriye gittiğimizde normal servis bedeli ile gider ve kombi arızası ne ise onu yapmaya gayret ederiz. Kombi arızasını tamir etmeye çalışırken kombi yedek parça kullanmadığımız durumlar da normal servis bedeli sizlere yansıtılır. Yalnız bazı durumlar da arızanın büyük olması ve kapsamlı bir kombi bakımı gerekmesi durumunda kombi arıza ücreti normal servis bedelinden biraz daha yüksek olabilir.

Dilerseniz kombi servisi İstanbul firmamızdan teknik servis elemanı çağırmadan önce kombi arızasını bizlere telefonla anlatabilir ve ortalama bir fiyat isteyebilirsiniz. Kombi tamiri ve servisi konusunda uzman olan personellerimiz sizler telefonda kombi arızasını anlatırken onlar kombinin hangi yedek parçalara ihtiyaç duyabileceğini anlayabilir ve sizlere telefon desteği vererek gerekli ortalama ücreti sunabilir. 

Sayfa başlığı: Kombi arıza, Kombi arıza servisi, arızalı kombi, kombi arıza nedenleri ve İstanbul kombi arıza servisi ile ilgili bilgiler içerir.

Etiketler: Kombi marka arızaları,   Kombi arıza servisi,   İstanbul kombi arıza servisi

 

Yazıyı Beğendiniz mi? Destek Olmak için lütfen Yazıyı Paylaş