Fırın Servisi

Fırın Servisi

Fırın Servisi

Ankastre, Ocaklı Veya Mini Fırınınız ısıtmıyor mu? Fırın tamiri için İstanbul fırın servisi ve beyaz eşya servisi departmanımızdan randevu alabileceğinizi biliyor musunuz? Hızlı servis kaydı oluşturarak hızlı fırın arızası servis kaydı oluşturabilir ve arızalıu fırın tamirini yaptırabilirsiniz.

Fırınlar evler de bulunan ve beyaz eşya ürünleri kategorisinde olan ürünlerdir. Fırınlar; Ankastre fırın, Ocaklı fırın, Mini fırın, davul fırın ve mikrodalga fırın olarak bir çok modele sahiplerdir. Arızalı fırınlarınızı tamir ettirmek ve gerçek fırın servisinden randevu almak için lütfen Fırın tamiri için servis kaydı oluşturunuz. 

Fırın Servisinden randevu almak için 0533 418 69 80 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İstanbul En Yakın Fırın Tamircisi

Fırın arızası ile karşı karşıya kaldığınız da hangi fırın teknik servisinden yardım istiyorsunuz? İstanbul'da en yakın fırın tamiri yapan yerler ile İstanbul beyaz eşya servisi  şubelerinin nerede olduğunu biliyor musunuz? Ya da fırın tamirinbi hangi fırın servisleri yapıyor biliyor musunuz? Fırın arıza verdiğinde tıpkı diğer beyaz eşyalar gibi beyaz eşya servisi çağırmanız gerekmektedir. Bu servislere İstanbul'un birçok bölgesinde fırın tamircisine rastlamak mümkün. Peki en yakın fırın servisini nasıl bulacaksınız? Öncelikle;

Çevrenizde buzdolabı servisi, bulaşık makinesi servisi  ya da çamaşır makinesi servisi varsa bu yerlerden yardım almanızı öneriyoruz. Beyaz eşya teknik servisleri fırın tamirini de yapmaktadır. Bizler de her türlü fırın modellerini tamir eden özel fırın servisi ünvanına sahibiz. Arızalı, bozulmuş, ısıtmayan, fırın camı kırılan, çatlayan,i şalter attıran ve rezistans arızası olan fırın arızasını tamir ediyoruz. Fırın servisinden randevu almak ve fırın tamiri için ön kayıt oluşturmak isterseniz lütfen arayınız.

Fırın Tamiri: Tamir Edilen Fırın Modelleri

Sizinde bildiğiniz üzere birçok fırın modelleri ve birbirinden farklı yapıda fırın çeşitleri bulunur. Bazı fırınlar üçük olduğu için fırın tamiri yapan yerlere kendiniz götürebilseniz de, bazıları ise ebat olarak büyük olmasından dolayı mutlaka fırın tamircisinin gelmesi gerekmektedir. İşte bu yüzden her beyaz eşya servisi fırın tamiri yapmayabilir. Her ne kadar İstanbul fırın servisi ismi olarak çalışsa da birçok beyaz eşya teknik servisi fırın tamiri yapmaz.

Bizler Tem fırın servisi olarak her türlü fırın tamirini yapıyoruz. Sizleri mümkün olan en kısa süre de fırın arızasından kurtarıyoruz. Çeşitli nedenlerle fırın çalışmıyor, fırın ısıtmıyor, fırının üstü ısıtıyor altı ısıtmıyor ise fırın servisi departmanımıza uğrayabilirsiniz. Bizler İstanbul'da fırın tamiri yapan yerler arasında en iyi hizmeti sunan özel fırın servisiyiz. Ayrıca fırın tamir ve fırın arıza tespiti yapılırken lazım olabişlecek yedek parçalara da hemen ulaşabiliyoruz.

Fırın yedek parça temini ve Fırın servisi ile fırın tamiri, bakımı, onarımı ve arıza tespiti konusunda her türlü yardımı bizden alabilirsiniz. İşte fırın servisi departmanımız da tamirini yaptığımız fırın çeşitleri;

Ocaklı Fırın Servisi

Ocaklı fırınlar geçmişten günümüze gelen en kullanışlı fırın modelleridir. Ocaklı fırın ismini üzerinde bulunan ocaktan almıştır. Yani sizler fırın alarak bir nevi ocak ihtiyacından da kurtulmuş oluyorsunuz. Ocaklı fırın servisi için fırın tamiri yapan yerlerden destek alabilirsiniz. Bizler her türlü fırın tamiri yaparken ocaklı fırın tamirini de en iyi ve en profesyonle bir şekilde yapmaktayız.

Ocaklı fırını tamir ettirmek için 0533 418 69 80 numarasından bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Ankastre Fırın Servisi

Ankasre fırın tamiri için hangi teknisyenleri veya fırın tamiri yapan firmaları çağıracağınızı bilmiyor musunuz? Ankastre fırın tamiri tıpkı diğer fırınların tamirini yapan fırın tamir ustası yapmaktadır. Ankastre fırın tamiri diğer fırın tamirlerinden çok daha kolaydır. Çünkü içerisinde sadece fırını çalıştıran parçalar vardır. Mikrodalga fırın veya ocaklı fırın gibi karmaşık değildir. İşte bu nedenle ankastre fırın tamirini yaptırmak için her hangi bir fırın tamircisi, fırın servisi ya da başlı başına bir ankastre fırın servisine başvurabilirsiniz.

Fırın tamir dükkanımız da her marka ankastre fırın tamiri yapılabilmektedir. Ayrıca her türlü fırın yedek parçasında da firmamız aracılığıyla ulaşabilirsiniz. (Fırın yedek parça satışımız yoktur. Bizler sadece tamirini yaptığımız fırınlara parça temin etmekteyiz)

Davul Fırın Servisi

Davul fırın modelleri zamanında çok fazla kulllanılan fırın türlerinden biridir. Ankastre fırınların çoğalması ve evlerinde küçülmesi üzerine davul fırın kullananlara pek rastlanmamaktadır. Çünkü isminden de anlaşılacağı gibi davul kadar büyük bir alan kaplamaktadır. Ebat olarak fazla büyük olması ve davul fırını koyacak yerin bulunmaması üzerine, davul fırın sadece belirli bir kesim tarafından kullanılmaktadır.

Eliniz de arızalı davul fırın mı var? Davul fırını tamir edecek fırın tamircisi mi arıyorsunuz? Bizler Tem fırın servisi olarak her türlü fırın tamiri ve bakımlarını yaptığımız gibi, davul fırın tamiri içinde size yardımcı olabiliriz.

Mini Fırın Servisi

Mini fırınlar rahatlıkla taşınan ve tezgah üstünde kullanılan fırın modellerinden biridir. Ocaklı fırın, Ankastre ve davul fırını koyacak yeri olmayanalr genellikle mini fırın kullanırlar. Mini fırın tamiri de tıpkı diğer fırınlar gibidir. Fırının küçük olması fırın tamir ücretleri ve ya fırın servis fiyatlarını düşürmemektedir. Yüksek veya uygun fiyatlı fırın tamir ücretleri aynı şekilde mini fırın servisi için de geçerlidir.

Mini fırın servisi ile iletişime geçerek mini fırın tamirini yaptırmak için Tem İstanbul fırın servisinden destek ve randevu alabilirsiniz.

Mikrodalga Fırın Servisi

Mikrodalga fırınlar ani şok etkisi ile hızlı sıcaklı veren özel bir teknolojik fırın modelidir. Ocaklı, ankstre, davul veya mini fırınların aksine bir kaç saniye de istediğiniz sıcaklığa gelir. Normal fırınlar da sadece fırının ısınması için bir kaç dakika beklemeniz gerekirken, Mikrodalga fırınlar da bu işlem oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Mikrodalga fırınlar genellikle iş yerleri ve bazı evler de kullanılır. Geçmişte mikrodalga fırın patlaması yaşandığı için bunu duyanlar mikrodalga fırın almaktan vezgeçmişlerdir. Çünkü mikrodalga fırın rezistans ısısı yerine özel gazlı teknoloji ile ısıtmayı sağlar. Bu da kullanıcı hatasından kaynaklanan patlamalar ile bakımsız olan ya da bazı arızaların baş gösterdiği fırınların patlamasına neden olmaktadır. Arızalı mikrodalga fırını tamir etmeyi geciktirmeyin.

Tem fırın servisi çalışanlarımız ile fırın tamiri konusunda oldukça deneyimli uzmanlarımız tarafından mikrodalga fırın tamiri de yapılmaktadır. Siz de hemen mikrodalga fırın ve diğer fırın tamirleri için lütfen en yakın fırın tamircisinden randevu alın.

Fırın Servis Ücreti İle Tamir Fiyatları

Fırın tamirini yaptırmak ve arızasını öğrenmek için fırın servisi tarafından ön kontol yapılmalıdır. Bu kontrol ücretlidir. Bu alınan ücrete fırın servis ücreti yada fırın arıza tespit ücreti de diyebilirsiniz. Eski fırını tamir etmeden önce fırın servis ücreti ödeyerek ne kadar ücret karşılığında tamir edileceğini öğrenmek sizin için oldukça bilgilendirici bir işlem olacaktır. İşte örnek fırın tamir fiyatları ile fırın tamir ücretleri;

NOT: Fırın tamir ücreti en az ve en çok olarak verilmiş olup, fiyatlara servis ücreti dahil olup KDV dahil değildir.

Örnek Fırın tamir ücretlerinin yer aldığı fiyat tablosu

Fırın servis ücreti 100 TL - 200 TL
Ocaklı fırın tamir ücreti 400 TL - 1200 TL
Ankastre fırın tamir ücreti 450 TL - 2.200 TL
Davul fırın tamir ücreti 250 TL - 850 TL
Mini fırın tamir fiyatı 350 TL - 1600 TL
Mikrodalga fırın tamir fiyatları 300 TL - 1900 TL

Fırın Tamircisinden Nasıl Randevu Alınır?

Bozulmuş fırınları tamir ettirmenin en kolay yolu Tem beyaz eşya servisinden randevu almaktan geçmektedir. Bizler her marka ve her model fırın tamirini yapan özel fırın servisiyiz. Fırın arızası ne olura olsun. Fırın tamircisi tarafından ilk önce arıza tespiti yapılıp sonrasında size bilgi verilmektedir. Onayınız ile de fırın tamirini en kısa süre de yapılıp teslim edilmektedir. Peki fırın tamirini yaptırmak için fırın tamircisinden nasıl randevu alınır hep birlikte bakalım.

  • Öncelikle fırın arızası ile karşılaştığınız da derhal fırının fişini çekin ve asla kullanmayın.
  • Arızalı fırını tamir ettirmek için 0533 418 69 80 numarasını arayın.
  • Fırın arızası hakkında bilgi verin.
  • Fırını, yerinde fırın tamiri yapan ustalarımız mı gelip tamir edecek yoksa siz mi fırın servisine getireceğinizi belirtin.
  • Adres bilgilerinizi ve randevu tarih ile saatini belirtin.
  • Size ortalama fırın tamir ücretleri ve fırın servis ücreti konusunda bilgiler verilecektir. 
  • Fırın servis ücreti ile çıkabilecek fırın tamir ücretini onaylamanız halinde randevunuz oluşturulmuş olacaktır.

Fırın Servisi Telefon, Adres Ve İletişim Bilgileri

Arızalı fırınınızı tamir ettirmek için fırın servisi iletişim telefon numarasını yani 0533 418 69 80'i arayabilirsiniz. Uzman fırın tamircisi ve fırın tamiri konusunda profesyonel hizmet sunan ustalarımız size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır.

Fırın tamirini yaptırmak için İstanbul Avrupa yakasında olmanız yeterli. Bizler Tem beyaz eşya servisi olarak 4 farklı ilçe de fırın tamiri ve diğer beyaz eşyaları tamir edebile şubelere sahibiz. Size en yakın fırın servisi şubemizi öğrenmek için telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Fırın tamiri yapılan şubelerimizi öğrenmek ve iletişim formu aracılığı ile biz ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.