Zeytinburnu Kombi Servisi

Zeytinburnu kombi servisi, kombinizin ihtiyaç duyduğu bütün bakım ve onarımları yapmak üzere bünyesinde kalifiye elemanlar bulunduran bir teknik servistir. Zeytinburnu kombi bakımı ve tamirini yapan firmamız, kombinizin sağlıklı çalışıp çalışmadığı konusunda tereddüde düşmeniz durumunda veya tesisatınızın uzun ömürlü olmasını istemeniz durumunda servisimize ulaşarak bakım ve onarım konusunda sizlere yetkili kombi servisi elemanı gönderecektir. 

Kombinizin uzun seneler boyunca size hizmet vermesini istiyorsanız ve yeni bir kombi almak istemiyorsanız kombinizin bakımlarını muhakkak yaptırmanız gerekmektedir. Zeytinburnu kombi bakımı konusunda eğitim almış birçok teknik servis elemanını da bünyesinde barındıran bir teknik servistir.

Zeytinburnu kombi tamiri ve onarımı

Zeytinburnu kombi tamircisi hususunda da oldukça yüksek kriterlere sahip bir kombi servisi olarak dikkat çekmektedir. Bünyesinde çalışan tüm servis elemanları alanında uzmanlaşmış ve yeterli donanıma sahip olan kişilerdir. Aynı zamanda güler yüzlü ve müşterilerin istekleri doğrultusunda hareket ettikleri için mükemmel geri dönüşler almaktayız.

Zeytinburnu kombi tamiri onarıma ihtiyaç duyulduğu zaman yedi gün yirmi dört saat ulaşabileceğiniz bir teknik servistir. Tamir ve bakım hususunda profesyonel bir destek almadığınız zaman daha büyük problemler ile karşılaşma riskiniz artmaktadır.

Kombi tamiri ve onarımı yapılacak bazı nedenler

Bu problemler ilerleyen zamanlarda daha büyük sorunlara yol açıp can ve mal kaybı gibi büyük sonuçlar ile karşılaşmanıza sebep olmaktadır. Bu nedenle kombi bakımınızı ve arıza lambası yanması durumunda onarımını Zeytinburnu kombi servisi yardımı ile gerçekleştirebilirsiniz. 

zeytinburnu kombi servisi

Kombinizin evinizi daha iyi ısıtabilmesi ve sıcak su teminini tam anlamı ile sağlayabilmesi için rutin bakımların aralıksız olarak yaptırılması gerekmektedir. Bu bakımlar belirli aralıklarla belirli mevsimlerde gerçekleştirilmektedir. Kış ayları başlamadan Zeytinburnu kombi bakımı gerçekleştirilirse hem enerjiden tasarruf eder hem de çeşitli kampanyalardan yararlanarak daha az masrafla bu probleminizi giderebilirsiniz. 

Zeytinburnu Kombi Bakımında Neler Yapılmaktadır?

Zeytinburnu kombi servisi, kombi bakımı için evinize veya kombinin bulunduğu ortama geldiği zaman bazı işlemler gerçekleştirerek kombinizin yıllık bakımını kısa süre içerisinde gerçekleştirir. Bakım amacı ile evinize veya kombinin bulunduğu mekana gelen teknik ekibimizin gerçekleştirdiği bazı işlemler söz konusudur. 

Çalışma arkadaşlarımız evinize geldiği zaman öncelikli olarak cihazınızın sıcak su teminini gerçekleştirip gerçekleştirmeme durumu kontrol edilmektedir. Aynı zamanda kalorifer peteklerine bakarak bunun ısınıp ısınmadığı kontrol edilir.

Kalorifer peteklerinizde ısı problemi yaşanıyorsa veya sıcak su temin etme hususunda problem yaşıyorsanız öncelikli olarak sorunun neden kaynaklı olduğu ekibimiz tarafından bulunur. Zeytinburnu kombi servisi, gerekli olan bütün işlemleri yapacaktır. 

Zeytinburnu kombici de arızası yapılan kombi markaları

 • Zeytinburnu Bosch kombi Servisi
 • Zeytinburnu Demirdöküm kombi Servisi
 • Zeytinburnu Vaillant kombi tamir Servisi
 • Zeytinburnu Buderus kombi arıza Servisi
 • Zeytinburnu Ferroli kombi bakım onarım Servisi
 • Zeytinburnu Maktek kombi Servisi
 • Zeytinburnu Baymak kombi arıza Servisi
 • Zeytinburnu Viessmann kombi teknik Servisi
 • Zeytinburnu E.C.A kombi tamir Servisi
 • Zeytinburnu Ariston kombi arıza bakım Servisi
 • Zeytinburnu Immergas kombi arıza Servisi
 • Zeytinburnu Protherm kombi Servisi
 • Zeytinburnu Alarko kombi Servisi
 • Zeytinburnu Arçelik kombi servisi

Zeytinburnu kombi tamircisi ile hızlı işlemler

zeytinburnu kombi bakımı

Isı problemlerinin yaşanma nedenlerinden biri de kalorifer peteklerinin uzun zaman boyunca temizlenmemesi nedeni ile olmaktadır. Uzun yıllar boyunca kullanılan kalorifer petekleri hava problemleri ile de karşılaşılmasına sebep olmaktadır.

Zeytinburnu kombi bakımı, kalorifer peteği konusunda da talep eden müşterilere yardım etmek üzere eve ulaşacaktır. Kalorifer peteğinde tozlanmaların söz konusu olması da ısıtma problemi yaşamanızda etken rol oynamaktadır. Tozlanma kontrolü yapıldıktan sonra kalorifer peteklerinde veya kombi cihazınızda tozlanmaya rastlanırsa gerekli temizlik yapılarak ısınmanız yeniden eskisi gibi düzenli hale getirilir. 

Zeytinburnu’nda tespit edilen bazı kombi arızaları

Ana eşanjör adı verilen su ısınma kazanı kontrolü de kombi bakımı çerçevesinde yapılan işlemler arasında yer almaktadır. Su ısınma kazanında problem meydana gelmesi parça değişimi gibi şeylere de sebebiyet vermektedir. Parça değişimi gibi sıkıntılar yaşamak istemiyorsanız Zeytinburnu kombi bakımı hizmetinden istifade ederek kombinizin ilk günkü hale gelmesine yardımcı olabilirsiniz. 

zeytinburnu kombi tamiri

Zeytinburnu kombi servisi kombi içerisinde bulunan gaz bölümü valfisini de kontrol ederek gaz problemlerinin yaşanmasını ortadan kaldırmaktadır. Aynı zamanda kombi içerisinde yer alan elektrik bağlantıları da zamanla aşınmalara sebep olabilmektedir. Bu elektrik bağlantılarının kontrolü de ekibimizde yer alan elektrik konusunda uzmanlaşmış arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Her kombide gaz kesme maksadı ile yer alan otomatik bir filtre söz konusudur. Bu filtrenin aktif durumda olup olmadığı muhakkak kontrol edilmelidir. Aynı zamanda kombide yer alan pislik tutucu filtre zaman içerisinde dönüş hattında yer alan pislikler nedeni ile kullanılamaz hale gelebilir.

Bu filtrenin kullanılamaz hale gelmesi durumunda da kombiniz eskisi gibi ısıtma işlemini gerçekleştiremeyebilir. Zeytinburnu kombi servisi bu filtrenin değiştirilmesini de sağlayabilir. 

Zeytinburnu kombi servisi ile hızlı arıza tespiti

Kombiler bacalı ve yoğuşmalı kombi olarak ikiye ayrıldığı için kombinin türüne ve markasına göre kombi bakımı da değişim göstermektedir. Kombiniz bacalı bir kombi ise limit sensörünün de muhakkak kontrol edilmesi gerekmektedir. Baca limit sensöründe bozulmalar meydana geldiği zaman bacanızda da sıkıntılar meydana gelmektedir.

Bunları ortadan kaldırmak maksadı ile gerekli kontrolleri yaptırmanız gerekmektedir. Kombiniz yoğuşmalı bir kombi ise yoğuşma su haznesinin de temizlenmesi gerekmektedir. Çünkü bu su haznesi zaman içerisinde tortuların birikmesi ile eskisi gibi çalışmayabilir. Çamur ayrıştırıcı filtrenin de bakımı senelik olarak yapılmazsa ısı problemlerinin yaşanması kaçınılmaz olacaktır. 

Periyodik bakımınızı aksatmadan yaptırırsanız kombilerinizin uzun süreler boyunca ilk hali gibi çalışmasına yardımcı olursunuz. Zeytinburnu kombi servisi, periyodik bakımlarınızı aksatmadan yapmanızı sağlar ve ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemleri gerçekleştirerek kısa süre içerisinde eskisi gibi ısınmanızı sağlar. Siz de senelik bakımlarınızı aksatmadan yaptırarak uzun seneler boyunca kombinizi ilk günkü gibi kullanarak tasarrufta bulunabilirsiniz. 

Yazıyı Beğendiniz mi? Destek Olmak için lütfenYazıyı Paylaş