Kemerburgaz Kombi Servisi, Kombi Bakımı ve tamiri

Kombinizin bozulmasını beklemeyin, uzun ömürlü ve güvenli kullanım için Kemerburgaz kombi servisi ile iletişime geçin. Kemerburgaz kombi bakımı ve kombi tamiri için Tem kombi servisi Kemerburgaz'da hemen yanı başınızda. Yeni nesil kombilerle artık çok daha verimli, tasarruflu ve uzun ömürlü doğalgaz kullanımı elde edin.

Kombilerin uzun süre bozulmadan kullanılabilmesi için her yıl olmasa da en fazla 2 yılda bir kombi bakımı ve petek temizleme yaptırmalısınız. Kemerburgaz kombi servisi ve kombi bakımı için bizimle iletişime geçebilir ve petek temizleme için de Kemerburgaz petek temizleme departmanımızdan randevu alabilirsiniz.

Kemerburgaz Kombi Servisi İle Sağlık ve Güvenli Kombiler

Doğalgaz yakın bir geçmişe kadar ülkemizde yaygın olarak kullanılan bir ısınma yöntemi arasında yer almıyordu. Evler genellikle soba ile ısınıyor, insanlar sularını yine bu yöntemle kömür veya odun aracılığıyla ısıtıyorlardı. Sonraki dönemlerde oluşan zehirlenmeler, yangın tehlikeleri ve doğaya fazla karbon salınımı vesilesiyle çevre ve hava kirliliği gibi durumlardan dolayı doğalgaz kullanımı zorunlu hale getirildi. Ayrıca doğalgaz çok daha tasarruflu bir yöntemdir. Büyükşehirlerden başlanarak yavaş yavaş tüm il ve ilçelere doğalgaz boruları döşenmeye başlandı. Isınma konusunda yeni bir dönem bu vesile ile başlamış oldu. Kemerburgaz kombi servisi öncelikli amacı, tüm bu olası sorunları peşinen çözüme kavuşturmaktır.

kemerburgaz kombi servisi

Eyüpsultan kombi servisi firması tarafından karşılanan Kemerburgaz kombi servisi ile kombi bakımı uzman kombi tamircilerimiz tarafından onarımı yapılacak ve bu sayede daha güvenle ortamlar sunulacaktır. Kombi servis bölgeleri kısmından gittiğimiz eyüp mahallerini görebilirsiniz. Yeni nesil kombiler eskilere göre daha uzun ömürlüdür. Yine de düzenli aralıklarla bakımdan geçirilmezlerse bu kullanım ömrü epey kısalabilir. Kemerburgaz kombi bakımı bu anlamdan tam ihtiyacınız olan hizmetleri size sunmaktadır.

Kemerburgaz kombi bakımı

Eğer 1+1 dairede ya da 4 odalı geniş bir dairede yaşıyorsanız, farklı ısınma faturaları ödüyorsunuz demektir. Yine de, her iki durumda da daha az fatura ödemeniz mümkün. Bunun çözümü yönetilebilir kombiler ve kombiyi kullanmayı iyi bilmekten geçiyor. Kombi ısısını hassas bir şekilde kendiniz ayarlayabilir ve kontrollerini sağlayabilirsiniz. Kemerburgaz kombi tamiri, kombiniz kullanılamaz hale gelmeden yapılmalı ve gereken önlemler alınmalıdır.

Kemerburgaz kombi tamircisi ile iletişime geçtiğiniz takdirde, ekibimiz kombinizi daha uzun ömürlü ve güvenli bir şekilde kullanabilmeniz için size bazı tavsiyelerde bulunacaktır. Örneğin tatile gittiğiniz zaman ısıyı minimum dereceye getirmek, kapatmaktan daha verimli ve tasarruflu bir yöntemdir. Böylece kış aylarında siz evde yokken eviniz mevcut ısısını tamamen kaybetmeyecek ve yeniden ısıtmak için yüksek derecede kombi çalıştırmaya gerek duymayacaksınız.

Kombi Kontrollerinizi Kemerburgaz Kombi Servisi İle  Yapın

kemerburgaz kombi bakımı

Kemerburgaz kombi bakımı bünyesinde birçok hizmet verilmektedir. Bunlardan biri de kombiler su akıtma sorunu olabilir. Su akmasına neden olan kombiler acilen bir bakıma ihtiyaç duyduğunun sinyallerini vermektedir. Bu durumda yeni bir kombi satın almaktansa, yeni teknoloji ile üretilmiş Kemerburgaz kombi servisi ve diğer markalar arasında seçim yapmak çok daha mantıklı olacaktır. Kombinin içindeki sorunun tespit edilmesi, tekrar montajlanması için belirli bir servis ücreti alınmaktadır. Sorunun tam olarak çözümlendiği kesinleşene kadar ekibimiz sizinle irtibat halindedir.

  • Kemerburgaz kombi tamiri, eviniz için yapacağınız en mantıklı yatırımlardan biridir diyebiliriz. Eviniz ne kadar büyüklükte olursa olsun, uzun vadede daha etkili bir ısınma ve daha etkili bir faturalandırma elde edeceksiniz.
  • Diğer kombi gereksinimleri ise şunlardan bazıları olabilir: Kombi sisteminini sifonu, manyetik filtreleme, yoğuşma suyu tahliye borusu veya pompasında oluşabilecek hasarlar olabilir.
  • Ayrıca termostatik rasyatör vanaları, kablosuz termostatlar ve bunların kontrolleri de Kemerburgaz kombi tamiri hizmetleri kapsamında yer almaktadır.
  • Açıkça görülmesi gerekir ki, her bir arızada size çıkacak olan maliyet daha fazla yükselecektir. Bu durumda kombi kontrollerinin Kemerburgaz kombi servisi tarafından sağlanması yararınıza olacaktır.

Kemerburgaz kombi tamircisi olarak yaptığımız bazı işlemler


Kombi bakımı ve kombi parça kontrolü
Kemerburgaz kombi tamircisi ile hızlı işlemler
Kemerburgaz kombi petek temizleme
Kombi tamiri yapılırken özenli ve titiz çalışma gayreti
Kemerburgaz kombi yedek parça temini
Kombi arıza servisi Kemerburgaz
Kombi bakım onarım yapan yerlerin listesi
kombi arızasını onarma, parça değiştirme hizmeti
Kemerburgaz kombi arıza tespiti işlemleri
Kemerburgaz petek temizliği ve temizleme hizmeti
kombi su akıtma probleminin giderilmesi
Kemerburgaz kombi servisi ve benzer işlemler
kombi arızası bulma ve kombiyi tamir etme hizmeti
İstanbul Kemerburgaz'de kombi servisi
Kemerburgaz petek ısınma arızasının giderilmesi
Kombi tamiri Kemerburgaz
kombi bakımı ve gerekli malzemelerin alınması

Kemerburgaz Kombi Servisi Sayesinde Kombiniz Nefes Alsın

kemerburgaz kombi tamiri

Kombinize bakınca ne görüyorsunuz? Sürekli homurdanan, garip sesler çıkaran, su akıntan, yaşlı bir ekipman mı? Yoksa sessizce ve tıkır tıkır işleyen, güvenli bir şekilde evi ısıtan bir cihaz mı? Eğer kombiniz birinci örnekteki gibiyse, bizimle bir an önce iletişime geçmeniz için uygun zaman gelmiştir diyebiliriz.

Genel olarak kombi servisleri, kombi tamiri, petek temizleme ve bağımsız kombi kuruluşları, bakım ve tamir masrafları için size en uygun fiyatı teklif etmeyeceklerdir. Ancak bizim gibi sektöründe uzman ve yıllardır bilinen bir güvenle kombi bakımlarını üstlenen firmalarla gözünüz arkada kalmaz. Kemerburgaz kombi servisi, yıllık bakım paketler ve akıllı kontroller sağlar ve buna ilaveten ek avantajlar içeren hizmetleri sizlere sunar. Böylece kombinizi güvenle kullanmaya devam edebilir, akıllı sistemlere entegre ederek uzaktan da kontrol edebilirsiniz.

Seçiminiz ne olursa olsun, mümkün olduğunca düzenli olarak bakım yaptırmak ve ekibimizle aklınıza takılan her türlü noktayı detaylıca sormanız çok önemlidir.

Kemerburgaz da hizmet verdiğimiz kombi markaları

Kemerburgaz Bosch kombi Servisi

Kemerburgaz Demirdöküm kombi Servisi

Kemerburgaz Vaillant kombi tamir Servisi

Kemerburgaz Buderus kombi arıza Servisi

Kemerburgaz Ferroli kombi bakım onarım Servisi

Kemerburgaz Maktek kombi Servisi

Kemerburgaz Baymak kombi arıza Servisi

Kemerburgaz Viessmann kombi teknik Servisi

Kemerburgaz E.C.A kombi tamir Servisi

Kemerburgaz Ariston kombi arıza bakım Servisi

Kemerburgaz Immergas kombi arıza Servisi

Kemerburgaz Protherm kombi Servisi

Kemerburgaz Alarko kombi Servisi

Kemerburgaz Arçelik kombi servisi

Kombi Sisteminde Basınç Ne Kadar Olmalıdır?

Isıtma sistemi soğuk olduğunda, manometre üzerinde basınç 1 ile 1,5 bar arasında olmalıdır. (Gösterge iğnesi genellikle yeşil kısımda olacaktır). Eğer basınç 0,5 bar'ın altına düşerse (Kırmızı bölümde aşağıya) sistemden su kesildi ve değiştirilmesi gerekiyor demektir. Not: Kadranın kırmızı kısmı, basıncın çok yüksek olduğunu da gösterebilir (yaklaşık 2.75 bar veya daha fazla). Manometre aşırı basınç doldurmanın bir sonucu olarak yüksek basınç gösteriyorsa, manometre 1 ila 1,5 bar arasında dönene kadar bir radyatörün havasını almanız gerekir. Kemerburgaz kombi bakımı ekibi size tüm gerekli bilgileri sağlayacaktır.

Isıtma sistemi gerekli sıcaklığa ulaştığında basınç 1 bardan daha fazla artarsa, genleşme kabının tekrar basınçlandırılması gerekebilir. Bunun için Kemerburgaz kombi servisi mühendisi gerekir. Sistemdeki basınç genellikle yılda bir veya iki kere doldurulur. Isıtma sisteminizi daha sık basınçlandırmanız gerekiyorsa, lütfen profesyonel ekibimize danışın. 

 

Yazıyı Beğendiniz mi? Destek Olmak için lütfenYazıyı Paylaş