Halkalı kombi servisi tamiri bakımı

Güvenilir teknik kadrosuyla alanına hakim olarak hizmet vermeyi sürdüren Halkalı kombi servisi kombilerde sürekli sıklıkla yaşanan sorunlara karşı size en iyi olanaklarda kusursuz hizmet sunmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyeti hassasiyetine dayanarak 7 gün ve gece geç saatlere kadar profesyonel hizmet sunmaya devam eden Halkalı kombi tamiri firması, alanına hakim kombi tamircisi arkadaşlarımız ile sizlere profesyonel kombi hizmeti vermeye devam ediyor.

7/24 Kurumsal Hizmet

İstanbul Halkalı Kombi servisi konusunda size 7/24 kurumsal hizmet veren şirketimiz profesyonel ekibinden aldığı güçle ve koordineli çalışma organizasyonun verdiği disiplinle hareket ederek size hak ettiğiniz çerçevede çalışmalar ortaya koymaya devam ediyor. Halkalı da kombi bakımı ve tamiri için bizleri istediğiniz zaman hızlı iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Kombiniz bozulduğu zaman kimleri çağırıyorsunuz? Teknik servise gelen kombi tamircisi Halkalıdan mı geliyor yoksa uzak yerlerde mi? Kombi tamiri yapıldığı zaman sizlere garanti veriyorlar mı? Bizler Halkalı kombi servisi olarak burada daha anlatılamayan nice güzellikler ile tanışacak ve kurumsal bir kombi servisi ile çalışmış olacaksınız. Kombiyi tamir ettirmek için ille de işinizden izin almanıza gerek yok. Size en yakın kombi tamircisi olan Halkalı kombi servisi firmasını aradığınızda istediğiniz saatte kombi tamirini yapmak için uzman arkadaşımızı çağırabilirsiniz.

Halkalı'da Size En Yakın Servislerimiz

Mobil servislerimiz sayesinde arızalanan kombinin teknik servise kadar kendi imkanlarınızla getirmeniz gerekmez. Bize adres beyanında bulunarak gezici araçlarımız vasıtasıyla evinizden hemen arızalı kombi alınarak servise ulaştırılır. Öncelikle fiziksel hazırlık sürecine geçilerek olası bütün sorunlarının fiziksel sorunlardan kaynaklı olup olmadığı her açıdan detaylıca incelenir. 

Ardından ürünün teknik sorunlarına geçilerek motorun aşırı ısınmasına neden olan etmenler, fanın çalışmamasının nedenleri, vantilatörün hava üflemesinin önündeki engeller vesaire bütün konulara ilişkin olarak analizler Halkalı kombi tamiri yapan ustalarımız tarafından gerçekleştirilir.

Halkalı’da kombi tamirini yaptığımız kombi markaları

Bosch kombi, Demirdöküm kombi, Vaillant kombi, Buderus kombi, Ferroli kombi, Maktek kombi, Baymak kombi, Viessmann kombi, E.C.A kombi, Ariston kombi, Immergas kombi, Protherm kombi, Alarko kombi, Arçelik kombi

Halkalı kombi servisi

Halkalı kombi servisi şubesinde verilen hizmetler

 • Kombi servisi
 • Kombi tamiri
 • Kombi bakımı
 • Kombi arıza tespiti
 • Kombi onarımı
 • Kombi kart değiştirme
 • Kombi elektronik kart tamiri
 • Kombi yedek parça satışı
 • Kombi arıza onarım
 • Petek temizleme
 • Petek temizliği
 • Kombi tesisat bakımı
 • Kombi tesisat temizleme

Garantili kombi servisi Halkalı da

Bizleri kombi tamiri için çağırdığınız zaman Halkalı kombi tamiri ve bakımını hızlı bir şekilde yapabilen ustalarımız tarafından hemen servis hizmeti verilir. Kombi hangi arızadan dolayı bozulduysa ve bizlerde yeni bir kombi yedek parçası ile kombi tamirini yaptıysak bu kombi yedek parçası ve işçilik 6 ay garanti altındadır. Aynı arızadan dolayı yeniden kombi bozulursa Halkalı kombi servisi ve tamirini yapan ustalarımız tarafından yeniden yapılacaktır.

Halkalı kombi servisi telefonunu aradığınızda kombiniz bozulmuş olmasa bile sizler kombi bakımı için randevu alabilirsiniz. Kombi bakımı yapılırken kombinin bütün parçaları sökülerek yapılır. Ancak bu şekilde Halkalı kombi bakımı tam anlamıyla gerçekleştirilmiş olunacaktır.

Kombi Arızalarının Giderilmesi 6 Ay Garanti Altında

Kombi arızalarının giderilmesi sonrasında firmamız tarafından size tam 6 ay net garanti veriliyor. Böylece müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışının gereği olarak size dört dörtlük her koşullarda kusursuz bir şekilde hizmet verilerek hak ettiğiniz noktada tamamen ayrıcalıklı çalışmalar aktarılmış olunacaktır.

İşte ortada duran tüm bu özellikler bağlamında Halkalı kombi bakımı neticesinden ödün verilmeden son derece kusursuz hizmetin sizi bekleyen yenilikler arasında yer almaya devam ettiği ortada duran özelliği bir arada tutar. Halkalı kombi servisi iletişim telefonumuzu arayıp siparişlerinizi hemen verebilirsiniz.

Yazıyı Beğendiniz mi? Destek Olmak için lütfenYazıyı Paylaş