Fatih kombi servisi ve kombi arıza bakım servisi Fatih

Kombi, günümüzde doğalgazın yaygın olarak kullanılmaya başlamasıyla beraber ülkemizde çok yaygınlaştı. Fatih kombi servisi hayatımıza giren kombilerin ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarımızı gideren kombilerin teknik servis ihtiyacını karşılamaktadır. Fatih kombi bakımı ve arıza servisinde bacalı kombi, hermetik kombi, yoğuşmalı kombi, tek eşanjörlü kombi ve elektrikli kombi tamiratları yapılmaktadır.

Kombilerin her makine gibi bakımlarının yapılması, arıza verdiğinde onarılması gerekmektedir. İşte bu ihtiyacı karşılamak için kombi servisleri ortaya çıkmıştır. Fatih kombi servisi kombi kullanan tüm müşterilerine kombi bakımı, kombi tamiri gibi alanlarda uzman personelleriyle hizmet veren bir Fatih kombi bakım servisidir. 

Fatih kombi servisi telefonu +90212 535 10 80

Fatih kombi tamir servisi

Kombiler yılda en az bir kere rutin olarak bakım gerektiren hassas makinelerdir. Kombi kullanan müşterilerimiz ne yazık ki kombi bakımını göz ardı etmekte ve kombi arızalarının sebep olacağı en ufak bir gaz kaçağının bile ne kadar büyük bir risk oluşturduğunu gerektiği kadar önemsememektedirler.  Ayrıca Fatih kombi servisi veya farklı bir kombi firması tarafından bakım yapılmazsa kombinin performansı düşecektir. Bu durumda yeterince ısıtmamaya sebep olabileceği gibi diğer arızalara da davetiye çıkaracaktır.

Fatih kombi servisi

Fatih kombi servisi bu gibi olumsuz durumların oluşmaması için hizmetinizdedir. Unutmayalım ki rutin kontroller bir arıza durumu mevcutsa onun tespitini sağlamakla beraber oluşabilecek herhangi bir arızaya karşı da önlem alınmasını sağlar. Kombi bakımı fiyatları çok uçuk fiyatlar olmayıp her bütçeye uygun ekonomik fiyatlarla hizmet verilmektedir.

Fatih kombi ısıtma problem giderme

Rutin kontroller dışında bir arıza durumunda Fatih kombi tamiri alanında profesyonel personeller vasıtasıyla arıza derhal çözümlenmektedir. Fatih kombi servisi oluşacak acil durumlar için 7 gün 24 saat olacak şekilde hizmet vermektedir. Bu hizmet özellikle kış aylarında ısınma amaçlı olarak kombiler daha çok kullanıldığından daha fazla verilmektedir.

Kombinizde oluşacak arızalara derhal çözüm bulunabilmesi ve bir kere de yapılması için alanında uzman personeller gerekecek parça değişimi ya da onarım için gerekli ekipman ile hazır bir şekilde adresinize intikal edeceklerdir. Fatih kombi arıza servisi kombi problemini en kısa sürede ve en ekonomik olacak şekilde çözmek için gerekli özeni göstereceklerdir. 

Servisini üstlendiğimiz bazı kombi markaları

 • Fatih Bosch kombi Servisi
 • Fatih Demirdöküm kombi Servisi
 • Fatih Vaillant kombi tamir Servisi
 • Fatih Buderus kombi arıza Servisi
 • Fatih Ferroli kombi bakım onarım Servisi
 • Fatih Maktek kombi Servisi
 • Fatih Baymak kombi arıza Servisi
 • Fatih Viessmann kombi teknik Servisi
 • Fatih E.C.A kombi tamir Servisi
 • Fatih Ariston kombi arıza bakım Servisi
 • Fatih Immergas kombi arıza Servisi
 • Fatih Protherm kombi Servisi
 • Fatih Alarko kombi Servisi
 • Fatih Arçelik kombi servisi

Fatih kombi bakımı

Fatih kombi servisi personelleri bu konuda eğitimli her markaya ait kombiye dair uzmanlaşmış donanımlı kişiler arasından seçilerek işe alınmaktadırlar. İşe alındıktan sonra da yine gelişen teknolojiyi takip ederek kendileri de gelişmeye devam etmektedirler. Eski veya yeni fark etmeksizin her markanın her modeli ile ilgili bilgi sahibi olmaya özen göstermekte kendilerini bu konuda sürekli olarak yenileyerek ve geliştirerek işlerini itina ile yapmaya çalışmaktadırlar. 

Peteklerinizin yeterince ısınmaması, kombinizin su ısıtmaması, gaz kaçağı şüphesi, kombinizden fazla ses gelmesi veya hiç çalışmaması durumlarında Fatih kombi servisi sizlere itina ile hizmet etmeye daima hazırdır.

Fatih Kombi Bakımı Neleri Kapsamaktadır?

Fatih kombi tamircisi

Fatih kombi servisi ile kuracağınız iletişimin ardından yapılacak kombi bakımında mevcut olan arızalar tespit edilecektir. İlerde oluşması muhtemel arızalara karşı tedbir alınacak ve oluşması önlenecektir. Kombinizde meydana gelen performans düşüklüğü giderilecektir. Kombinizle birlikte peteklerinizin de bakımı yapılacak onarılması gereken bir durum varsa onarılacaktır. Fatih kombi bakımı yapılırken, kombi tamircisi ustalarımız kombinizi çalıştırarak herhangi bir sızıntı olup olmadığı kontrol edilecektir.

Fatih kombi bakımı yapılırken sıcak su kontrolü yapılacak kombinizin suyu ısıtıp ısıtmadığı tespit edilecektir. Kirliliği kontrol edilecek ve temizlenmesi gereken bölümler temizlenecektir. Elektronik kısımlar kontrol edilecek sorun varsa Fatih kombi servisi tarafından onarılacaktır. Kombilerin modeline göre yoğuşmalı kombilerde su haznesinin ve filtresinin temizliği yapılacak, bacalı kombilerde ise baca temizliği yapılacaktır. Fatih kombi bakımı bu işlemleri kapsamakta ve bu konuda sertifika sahibi uzman personellerce Tem kombi servisi Fatih şubesi tarafından eksiksiz yerine getirilmektedir.

Kombi bakımı kombinizin performansının düşmesini önleyerek daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Bu da sizi uzun vadede yeni bir kombi alma masrafından kurtaracak sadece düşük miktarlarda kombi servisi ücretleri ile cebinize pozitif olarak yansıyacaktır.

Kombi de meydana gelen bazı arızalar

Kombi çalışırken ses çıkarıyor Kombim, ses yapıyor, sesli çalışıyor, Kombi ses sorunu, Kombi gürültülü çalışıyor, kombinin bacasından ses gelmesi, kombinin sesi değişti, kombinin su borusundan ses gelmesi, kombi de düdük sesi, kombi de ıslık sesi geliyor, kombimiz de vınlama sesi geliyor, kombi ısındıkça ses yapıyor, kombi devir daim pompası ses yapıyor, peteklerinden ses gelmesi, peteklere sucak su gelmiyor, kombi sıcak su çalışıyor kalorifer çalışmıyor, bazı petekler ısınmıyor gibi sorunları hemen kombi arıza servisi olarak yapmaktayız. Yaşadığınız kombi arızası burada yoksa sizler yine de bizleri arayıp kombi servisi için randevu alabilirsiniz.

Kombi su ısıtmıyor, kombi sıcak su vermiyor, kombi hava alması, kombi hata kodu, kombi sigorta attırıyor, suyu ısıtmıyor, peteklere sıcak su gitmiyor, petekler ısınmıyor, diyafram arızası, kombim mi bozuldu, kombi bozuldu, kombi hata kodları, kombi arızaları ve kombi çözümleri, suyu az ısıtıyor, kombi petekleri ısıtmıyor ne yapalım, kombiyi açınca su yükseliyor veya kombinin altından su akıyor gibi sorunları sizler için anında gün içerisin de kombi tamircisi personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

İstanbul Fatih petek temizleme

Fatih petek temizleme

İstanbul Fatih bölgesinde Fatih petek temizleme şubesini açan Tem kombis ervisi, sizlere haftanın 7 günü gece geç saatlere kadar hizmet vermektedir. Petek temizliği yaptırmak istediğiniz de bizleri telefon ile arayabileceğiniz sabit numaralarımız bulunmaktadır. Bu sayede istediğiniz saate kapsama sorunları ile karşılaşmadan kurumsal olan Fatih petek temizleme ve kombi servisi firmamıza ulaşabilirsiniz. Her gün aynı işi yapan kombi tamircisi ustalarımız, petek temizleme konusunda çok fazla şey bildikerlni hatırlatmak istiyorum. Petek temizleme Fatih bölgesinde yapıldığından dolayı sadece buraya servis hizmeti vermiyoruz. Gittiğimiz servis yerlerine Fatih petek temizliği hizmeti verilirken buralar da bulunduğumuz bölgeye farklı ilçelerden de petek temizleme için servis gelmesi durumun da bu bölgelere de gidebiliyoruz.

Neden Petek temizliği yapılmalı?

Kombi tesisatlarının içerisinde durmadan dolaşan suyun zamanla kirlendiğini biliyor musunuz? Tıpkı suyun içerisinde toz ve toprak girmiş gibi katılaşan kombi sularının bir süre sonra artık içerisinden su gitmediğini görmekteyiz. Kombinizin devir daim pompasına zarar veren bu durum ile karşılaşmamak için mutlaka Fatih kombi servisi ve petek temizleme Fatih şubemizden destek almalısınız. Suyun peteklerin içerisinden gitmesine neden olan kirin hem kombinize zarar verdiğini hem de kombi ayarını yüksek dereceye almanzıa rağmen odanızın ısınmadığını fark edeceksiniz. 

Ayrıca petekler temizlendiği zaman kombi faturanızdan da tasarruf edebileceğinizi unutmayın. Bir sonraki ay doğalgaz faturanız da en az %20 daha azaldığına şahit olacaksınız. Petek temizliği Fatih kombi bakımı da ile birlikte yapıldığı zaman petek temizliği yapılmayan aylara kıyasla kombi sıcaklık derececesini daha az açacaksınız. bu sayede doğalgaz fatırasından ciddi anlamda tasarruf yapmış oalcaksınız.

Fatih Kombi Tamiri Nasıl Yapılır?

Kombinizin su ısıtmaması, sıcak su kullanımı esnasında peteklerin aşırı ısınması, kombinin su akıtması,  çok sesli çalışması, patlamalı olarak yanması kombinizde görülebilecek başlıca arızalardır. Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde Fatih kombi tamircisi hizmeti veren kombi servisi ile irtibata geçebilirsiniz. 

Fatih kombi tamiri

Peki, Fatih kombi servisi tarafından kombi tamiri nasıl yapılır? Öncelikle kombi tamirinizi yapacak olan personelin bu konuda uzman olması gerekmektedir. Onlarca kombi markasının eski yeni yüzlerce kombi modeli bulunmaktadır ve hepsinin çalışma prensipleri farklı olmaktadır. O yüzden kombinizin modeline bakarak bu modelle ilgili en profesyonel kişiler tarafından tamir edilmesi gerekir. Fatih kombi servisi her markanın her modelinde uzmanlığı olan bir ekiple hizmet vermektedir. Daha sonra bu konuda kombi servisi için en yetkili kişi tarafından arızanın nedeni tespit edilmelidir.

Fatih kombi tamircisi ile hızlı servis

Bazen arızalar müşterilerin kombileriyle ilgili kullanım kurallarını bilmemesinden kaynaklanabildiği için arıza ile ilgili ilk tespit telefonla görüşülerek yapılmaya çalışılmaktadır. Eğer sorun telefon ile çözüme kavuşturulamazsa o zaman uzman ekip bulunduğunuz adrese gelerek gerekli kontrolleri yaptıktan sonra tamirin mümkün olup olmadığı parça değişimi ile sorunun çözülüp çözülemeyeceği konusunda size gerekli bilgilendirmeyi yapar.

Fiyatlar konusunda da sizi detaylı bir şekilde aydınlattıktan sonra kabul etmeniz halinde kombinizin onarımını yapar. Fatih kombi servisi kombi tamiri için size en uygun fiyatlardan yardımcı olmaya çalışacaktır. Parça değişimi gerekiyorsa mutlaka orijinal parça kullanılacak ve tamir kapsamında garanti belgesi verilecektir. Müşteri memnuniyeti ve güvenliği her şeyden önce gelmelidir.

Yazıyı Beğendiniz mi? Destek Olmak için lütfenYazıyı Paylaş