Beşiktaş Kombi Servisi

Beşiktaş kombi servisi işinin ehli, profesyonel ekibiyle sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için hazır. Beşiktaş Kombi servisi kimdir? Kombi servisi; kombi montajı, kombi bakımı, kombi tamiri gibi hizmetler sunan kombinizle ilgili her konuda sizlere gereken desteği verecek olup, Beşiktaş'ta olan Tem kombi servisi firmasına ait profesyonel bir kombi teknik servis bayidir. Bizler Tem kombi servisi olarak Beşiktaş en yakın kombi servisi firması telefon numarası 0212 535 10 80. 

Beşiktaş kombi servisi kombi markaları ve modelleriyle ilgili eğitim almış alanında uzman kişilerle hizmet vermektedir. Ayrıca firmamız kombi servisi hizmeti verebilmek için alınması şart koşulan yetki belgesi ve yasal izinlere sahip sektörde öne çıkan firmalardandır. İşimizi yaparken önce insan düsturuyla hareket etmekte ve ilk olarak sizin güvenliğinizi, sağlığınızı düşünerek yaptığımız bakım ve onarımın herhangi bir kazaya veya arızaya mahal vermemesi için canla başla çalışmaktayız.

Beşiktaş kombi servisi ile profesyonel hizmetler

Beşiktaş kombi servisi

İdeal bir kombi servisinde bulunması gereken uzman kadro, yetki belgesi, güvenilirlik, deneyimli personel gibi tüm özelliklere sahip bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Beşiktaş kombi servisi kombi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek donanıma sahiptir. 

Firma ve çalışanlar olarak gelişen teknolojinin gerektirdiği modern cihazlarınız için gerekli olan tüm yeniliklerden haberdarız ve her yeniliğe açığız. Kombilerinizin bakımı, tamiri, montajı gibi ihtiyaçlarınızı Beşiktaş kombi servisi ile karşılayabilirsiniz. 

Kombi tamiri arıza servisi Beşiktaş

Kombi servisi hizmetleri birçok marka bu markalara ait birçok model ve kombilerin kendi içinde çeşitlenmesi sebebiyle oldukça karmaşık bir hal almakta ve her firma bu hizmeti gerektiği gibi verememektedir. Beşiktaş kombi servisi  bu karmaşıklığın üstesinden her kombi markası ve modeli ile ilgili uzman personeller çalıştırarak gelmektedir.

Firmamız müşteri memnuniyetini en temel ilkelerinden biri olarak kabul etmekte ve siz değerli müşterilerimize sunulabilecek en üst düzey hizmeti vermeye çalışmaktadır. Bunun için sürekli olarak gelişmeye hep bir adım ileri gitmeye çabalayarak kombi servisleri içindeki yerini daha yükseğe taşımaktadır. Kombi arıza servisi Beşiktaş şubesinde telefonlarınızı bekliyor.

Beşiktaş Kombi Bakımı Hizmeti Nasıl Verilmektedir?

Beşiktaş kombi bakımı

Kombi bakımı kombi servisleri açısından verilen en önemli hizmetlerden biridir. Çünkü kombi bakımı ile kombilerinizi daha uzun süre ve daha yüksek verimle kullanmanızı sağlar. Kombi bakımı birçok kombi kullanıcısı tarafından maalesef ihmal edilmekte ve bu da kombi kullanımına başlandıktan birkaç sene sonra ciddi arızalara hatta kombi değişimine neden olmaktadır.

Bu durumda hem stres yaşayacaksınız hem de maddi olarak size zarar verecek. Böyle bir durumla karşılaşmamak için sene de en az bir kere kombi bakımı yaptırmalısınız. İmkanlar dahilinde bu sıklık ilkbahar ve sonbahar olmak üzere iki defaya çıkarılabilir. Bu daha sağlıklı olacaktır.

Bu ihtiyacınızı Beşiktaş kombi bakımı hizmeti veren firmamız aracılığıyla güvenilir bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Beşiktaş kombi bakımı ile yapılan işlemler

Peki, Beşiktaş kombi bakımı yapılırken ne gibi aşamalardan geçirilir? Hangi işlemler yapılır? Beşiktaş kombi bakımı kombinizin tüm kısımlarının ve parçalarının kontrol edilmesi, petek temizleme, onarım gerekiyorsa yapılması gibi aşamalar içerir. Kombi bakımında yapılan işlemler şu şekilde sıralanabilir;

Beşiktaş kombi servisi

Kombiniz açılarak doğru çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. Eğer başlangıçta patlamalı yanma varsa bu sorunun giderilmesi için gereken tamir işlemleri yapılır.

  • Kombiniz su sızdırıyor mu diye bakılır. Eğer bir sorun varsa giderilir.
  • Kombinizin toz tutma durumuna bakılır ve temizlenir. 
  • Kombinizin elektrik bağlantıları kontrol edilir ve bir sorun varsa çözülür.
  • Yanma odası brülörü temizlenir.
  • Bar basıncı, su basıncı olması gerektiği gibi ayarlanır.
  • Kombinizin sahip olduğu tüm filtreler temizlenir.
  • Kombiniz bacalı ise baca çekimi kontrol edilir ve baca temizlenir. 

Beşiktaş kombi servisi kombi bakımı hususunda bu şekilde bir hizmet vermekte ve kombinizin kullanım süresini uzatarak, verimini yükseltmektedir. Böylece doğalgaz faturalarınız düşmekte ve kombiniz daha düzgün çalışmaktadır.

Beşiktaş Kombi Tamiri İle İlgili Bilgiler

Beşiktaş kombi tamircisi

Kombi tamiri de Beşiktaş kombi servisi tarafından itina ile gerçekleştirilen teknik desteklerden biridir. Beşiktaş kombi tamiri hizmeti firmamızın özenle uzman bir ekip tarafından verdiği bir hizmettir. Müşterilerimizin güvenliğini sağlamak bizim için mutluluk verici bir olaydır.

Kombileriniz kimi zaman eskidiği için kimi zaman bakımı yapılmadığı için kimi zaman da kullanım hataları ya da kullanımla ilgili bilgi eksikliğinden doğan hatalar gibi nedenlerle arızalanır. Bu arızalar daha ciddi arızaların habercisi olabileceği gibi zaten ilk andan itibaren ciddi olan arızalar olabilir. 

Kombinizde ne gibi arızalar görebilirsiniz biraz bundan bahsedelim. Mesela kombiniz su sızdırıyor olabilir. Su almıyor, su ısıtmıyor da olabilir. Petekleri ısıtmıyor ya da peteklerin bir kısmı ısınmıyor olabilir.

Beşiktaş kombi tamiri ve onarımı

Kombinin basıncı yükseliyor, kombi açılışında patlamalı olarak yanmaya başlıyor, çok sesli çalışıyor olabilir. Bu gibi durumların hepsi başlı başına bir arıza iken aynı zamanda daha ciddi bir sorunun başlangıcı olabilir. Böyle bir durumla karşılaştığınız an Beşiktaş kombi tamircisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. En uygun kombi servisini araştırın demiyorum çünkü Beşiktaş kombi servisi zaten verdiği hizmet kalitesiyle en uygun kombi servislerinden biri.

Beşiktaş kombi servisi ve servis bölgelerimiz için buraya tıkla.

Beşiktaşta kombi tamiri ve servisi için bizimle çalışan referans bilgilerimiz.

Firmamız kombi tamiri konusunda sizlere en uygun teknik desteği en kısa sürede verecektir. Bunu yaparken de sizleri hiçbir sorunla meşgul etmeyecek kusursuz bir hizmet sunacaktır. Beşiktaş kombi servisi ile kusursuz ve kaliteli hizmetin ve kombinizin emin ellerde olduğunu bilmenin keyfini çıkaracaksınız. Siz de her türlü teknik destek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yazıyı Beğendiniz mi? Destek Olmak için lütfenYazıyı Paylaş