Bağcılar kombi servisi tamiri ve bakımı

Binaların sıcak su ihtiyaçlarını karşılayan kombiler de diğer elektronik ev aletleri gibi zamana yenilir ve zamanla bozulur. İşte bu durumla karşı karşıya kalındığı zaman yapılacak şey Bağcılar kombi servisi ile irtibata geçmektir. Bu sayede kombinin neden arızalandığı ve teknik çözümle ilgili sertifikalı teknisyenlerimiz tarafından gerekli bütün müdahaleler gerçekleştirilecektir.

Üstelik diğer yandan müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibinden ödün vermeden hizmet ortaya koymaya devam eden kombi servisi olarak size hak ettiğiniz doğrultuda kusursuz hizmet verilerek müşterimizin memnuniyetini azami düzeyde tutacak hizmet verilir. 

Kombi Peteği İtinayla Değiştirilir

Firmamız tarafından kombilerin en sık arızalanan kombi peteklerinin bire bir değişim güvencesiyle yenisiyle aynen değişimi söz konusudur. Bu yönüyle Bağcılar kombi servisi olarak size hak ettiğiniz doğrultuda tamamıyla 7/24 ayrıcalıklı hizmet veriyoruz.

Kombi Fanı %100 Orijinal Değiştirilir Tamiratı Yapılır

Kombi fanı belli bir devri daim süresini tamamladıktan sonra artık, eskisi gibi kombiyi soğutamaz. Dolayısıyla aşırı ısınan kombilerin motorundaki sigorta atarak böylelikle zarar görür. Bunun asıl sorumlusu olan ve kombi motorunu soğutmakla görevli kombi fanın görevini yerine getirememesi bu tip sorunların ortaya çıkmasında gerçekten de etkendir. İşte ortada duran tüm bu özellikleri bağlamında yer verildiği zaman müşteri memnuniyeti anlayışı çizgisinden ödün verilmeksizin her halükarda sıra dışı olanaklarda size hak ettiğiniz çerçevede kesintisiz hizmete yer verilecektir. İşte aktarılan tüm bu özellikler bağlamında her halükarda kombideki bu sık arızaların giderilmesi mümkün hale gelir.

Kombide hangi arızanın meydana geldiğini öğrenmek için kombi arıza kodları sayfamıza göz atabilirsiniz. Bunun yanı sıra online olarak ustaya soru sor kısmından da bizlere hızlıca ulaşmanız mümkün.

Kombi Motorunun Bire Bir Tamiratı Gerçekleştirilir

Bağcılar kombi servisi

Müşteri odaklı çalışma anlayışından kesinlikle taviz vermeden hareket eden firmamız bağcılar kombi bakımı olmanın verdiği ayrıcalığa dayanarak size hak ettiğiniz çerçevede kusursuzca hizmet verir. Öte yandan yine bir diğer yaklaşım tarzı olarak kombi motorunun bire bir tamiratının hızlıca gerçekleştirilerek müşteri memnuniyeti etrafında %100 sonuç odaklı hizmetin sizi beklediğini dile getirmemiz gerekecektir.

İşte yer verilen tüm bu özellikleri çerçevesinde her anlamda hak ettiğiniz doğrultuda 7/24 kesintisiz olarak hizmete yer verilerek önemini bir kere daha meydana getirdiği ortada duran yaklaşım arasındaki yerini korur.

Hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları

Bosch - Demirdöküm - Vaillant - Buderus - Ferroli - Maktek - Baymak - Viessmann - E.C.A - Ariston - Immergas - Protherm - Alarko - Arçelik 

Kombi Servisi Seçiminde Dikkat Edilecekler

  • Profesyonellik
  • Sertifikalı çalışan
  • Kalite belgeleri
  • İvedilik
  • %100 orijinal ürün garantisi
  • 1 yıl hizmet garantisi

Başlıca bağcılar kombi bakımı sürecinde dikkat edilecekler arasında yer alır. İşte bu kriterler bağlamında yer verilirse müşterilerimizin gerçekten hak ettikleri doğrultuda son derece kusursuz bir şekilde hizmetin onları beklediğini ele almak gerekecektir.

Sosyal Medyadan Bizimle İletişime Geçin

Kurumsal bağcılar kombi tamiri teknik servisimizin Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube sosyal medya adresleri üzerinden hemen iletişime geçerek siz de arıza bildiriminde bulunabilirsiniz. Böylelikle alanındaki yenilikleri her an yakından takip eden firma olarak sizin için beklentilerin üzerine çıkan kusursuz hizmete yer verildiğini ortaya koymamız gerekiyor.

Öte taraftan yine sosyal medya adreslerimiz üzerinden bize doğrudan mesaj atarak adresinize ulaşarak mobil servis araçlarımızla kombinin alınmasını sağlayabilirsiniz. Size her açıdan %100 müşteri memnuniyeti vaat eden kurumsal yetkili servis olarak hak ettiğiniz çerçevede hizmet veriyoruz.

Bağcılar da hizmet verdiğimiz mahalleler

100. YIL - 15 TEMMUZ - BAĞLAR - BARBAROS - ÇINAR - DEMİRKAPI - FATİH - FEVZİ ÇAKMAK - GÖZTEPE - GÜNEŞLİ - HÜRRİYET - İNÖNÜ - KAZIM KARABEKİR - KEMALPAŞA - KİRAZLI - MAHMUTBEY - MERKEZ MAHALLESİ - SANCAKTEPE - YAVUZ SELİM - YENİGÜN - YENİMAHALLE - YILDIZTEPE - 

7/24 Kurumsal Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz

Bağcılar kombi servisi telefonu

Arıza bildiriminde bulunarak arıza kaydı oluşturabilir ve bağcılar kombi tamiri için randevu alabilirsiniz. En kısa süre içerisinde kombi tamiratı yapılmak üzere servis aracımız tarafından evinizden kombi alınarak serviste her türlü bakım, onarım ve tamirat süreci gerçekleştirilmiş olunacak. Bağcılar kombi servisi telefonu için iletişime bölümünden ulaşabilir ve buradan da bizlere hızlıca ulaşmanız mümkün.

İşte yer verilen bu özellikleri açısından aktarılacak olunursa müşteri memnuniyetini ilke edinerek hareket etmeye devam eden kurumsal firmamız alanına hakim olmanın gerektirdiği koşullarda size her anlamda kusursuz hizmet vermeye devam eder. Bu nitelikleri bağlamında tamamen ayrıcalıklı hizmete yer vererek profesyonelce hizmetin sizi bekleyen temel özellikler arasındaki yerini korumaya devam ettiğini dile getirmemiz gerekecektir.

Whatsapp'tan Bize Ulaşın

Kurumsal firmamızdan bağcılar kombi tamircisi hizmeti almak adına Whatsapp adresi üzerinden de bizimle irtibata geçebilmeniz mümkün olacaktır. Kombi tamir servisi departmanımızda çalışana rkadaşlarımız sizlere hızlı bir şekidle geri dönüş sağlayacaklar. Ayırca, müşterilerimizin ne istediğini dikkate alarak onlara hak ettikleri çerçevede en iyi şekilde hizmet vermeye devam eden firmamızdan her anlamda gerçekten de kusursuz hizmet elde edeceksiniz. 

Bazı örnek kombi arızaları


Kombi çalışırken ses çıkarıyor Kombim, ses yapıyor, sesli çalışıyor, Kombi ses sorunu, Kombi gürültülü çalışıyor, kombinin bacasından ses gelmesi, kombinin sesi değişti, kombinin su borusundan ses gelmesi, kombi de düdük sesi, kombi de ıslık sesi geliyor, kombimiz de vınlama sesi geliyor, kombi ısındıkça ses yapıyor, kombi devir daim pompası ses yapıyor, peteklerinden ses gelmesi, peteklere sucak su gelmiyor, kombi sıcak su çalışıyor kalorifer çalışmıyor, bazı petekler ısınmıyor gibi sorunları hemen kombi arıza servisi olarak yapmaktayız. 

%100 Orijinal Ürün Garantisi %100 Müşteri Memnuniyeti

Biz daima bağcılar kombi tamircisi olmanın gerektirdiği bütün imkanlara yer vererek sizin için hak ettiğiniz çerçevede hizmet veriyor olacaktır. Öte yandan tamamen ayrıcalıklı olarak müşteri memnuniyeti çizgisinden ayrılmadan hareket eden şirket olarak tamamen sıra dışı yenilikleri bir arada tutarak kesintisiz bir şekilde çalışmalarını yürütür.

İşte ortada duran tüm bu nitelikleri bağlamında her halükarda dünden bugüne değin yürüttüğümüz eşsiz yenilikler anlamında kaliteden ödün vermeksizin hizmetin aktarıldığı ortada duran nitelik olarak karşımıza çıkıyor. Tüm bunlar da her halükarda orijinal ürün garantisi çerçevesinde her halükarda müşteri memnuniyetinin azami düzeye taşınarak yer verildiği hizmetler arasındaki yerini korumaya devam ediyor. Siz de hak ettiğiniz tüm bu nitelikler bağlamında son derece kusursuz olarak en iyi şekilde hizmetten yararlanma imkanını elde etme şansını yakalamış olacaksınız.

Yazıyı Beğendiniz mi? Destek Olmak için lütfenYazıyı Paylaş