Alibeyköy petek temizleme

Kombili evlerde petek temizleme ve kombi bakımının ihmal edilmemesi gerekir. Alibeyköy petek temizleme firması sizlerin peteklerini temizlemekle kalmaz üstüne bir de kombinin yüzeysel bakımını da yapar. Petek temizliği yapılan evler de daha çok ısınma, düşen doğalgaz faturaları ve az gelen elektrik faturası görülmektedir. Sizler de bu durumdan istifade etmek için Alibeyköy petek temizliği için mutlaka bizi arayın.

Eyüp sultan Alibeyköy petek temizleme hizmeti verdiğimiz yıldan beri sayısız müşterimize hizmet verdik. Birçoğu sonradan bizleri arayarak teşekkürlerini ifade ettiler. Hatta bizleri dostlarına arkadaşlarına ve yakın akrabalarına tavsiye ederek Alibeyköy petek temizliği konusunda bir nevi bizlere destek oldular. Sizler de Tem kombi servisi firmasının mutlu müşterileri arasında yer almak istiyorsanız Alibeyköy petek temizleme müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak randevu alabilirsiniz.

Petek temizleme kaç yılda bir yapılır?

alibeyköy petek temizleme

Sıklıkla bizleri arayarak veya web sitemizin ‘’Ustaya soru sor, Cevaplayalım’’ bölümünden karşılaştığımız sorulardan biri de ‘’petek temizleme kaç yılda bir yapılır?’’ sorusudur. Petek temizliği aslında petekler eskisi kadar güzel ısıtmadığında petek temizleme işlemi uygulanır. Yani sizler her yıl Alibeyköy petek temizleme firmasından veya tanıdığınız farklı bir kombi servisi firmasından radyatör petek temizleme hizmetini almak zorunda değilsiniz. Kombinin ayarını açmanıza rağmen eviniz güzel ısınmıyorsa yani eskisi gibi ısınamıyorsanız o zaman petekleriniz de yeteri kadar kir dolmuş olması ve içerisinde başçığa benzer bir petek suyunun olduğu anlaşılır. Bu şekilde olduğu zaman peteklerin içerisinden sıcak su geçmez ve böylece petekler de eskisi gibi verimli ısıtmaz.

Peteklere dokunduğunuz da peteğin her tarafı eşit miktarda ısınmışsa o zaman petek temizliği yapmanıza gerek yok. Peteklerin ısınmamasından ki Bunun için Alibeyköy kombi servisi ile iletişime geçerek kombi bakımı randevusunu almanız da yarar var.

Alibeyköy petek temizliğin de yapılan işlemler

 • Petek bakımının yapılması,
 • Petek temizliği ve titizlikle yapılan petek bakımı
 • Petek temizleme öncesi kirliklik oranı belirleme
 • Petek ve kombi bakımının aynı anda yapılması
 • Petek temizliğinden sonra peteklerin havasının alınması
 • Peteklerin varsa hava kontrolünün yapılması
 • Petek temizleme bittiğin de kombi tesisat kontrolü
 • Kombi güç yeterlilik kontrolünün yapılması
 • Kombi tesisat filtre temizleme/değiştirme
 • Petek ve kombi tesisat su sızıntı kontrolü
 • Petek temizleme den sonra sıcaklık oranı kontrolü
 • Sıcaklık performans arttırıcı sıvı ilave edilmesi (İsteğe bağlı - ücretli)
 • Kombinin yüzeysel bakımının yapılması / kontrol edilmesi
 • Çok eskimiş çürümüş peteklerin tespit edilip bilgi verilmesi
 • Petek temizleme sonrası tesisat su sızdırmazlık testinin yapılması

Alibeyköy petek temizleme ile işlem ne kadar sürer?

alibeyköy petek temizliği

Petek temizleme işleminin ne kadar süreceğini anlatmak gerekirse, aslın da evlerin ve kullanılan petek modelleri ile petek sayısına göre bu süre değişir. Alibeyköy petek temizleme firması olarak yapmış olduğumuz incelemelere göre aynı petek sayısına sahip olan 2 tane daire farklı zamanlar da aralarında çok fazla zaman farkı olabilir. Peteklerin kirlilik durumundan tutunda petek temizleme ustalarımızın hangi peteği sökmeye karar vermelerine kadar petek temizleme süresi değişebilir.

Petek temizliği için gelen kombi ustalarımız kombi bakımı ve petek temizleme konusunda uzman olan kişilerden oluşmaktadır. Ustalarımızın her biri kombi servisi firmaların da çalışmış olup bize işe tabiri caizse yıllarını vermişlerdir. Petek temizliği Alibeyköy olarak en iyi ve güzel bir şekilde petek temizliğini yapacaklarına emin olabilirsiniz.

Eyüpsultan Alibeyköy de en hızlı petek temizleme firması

alibeyköy kombi petek temizleme

Petek temizleme denildiği zaman Eyüpsultan Alibeyköy petek temizleme firmasının ilk olarak akla geldiğini hepimiz biliyoruz. Bizlere gelen memnuniyet telefonları ve bir işi yaptıktan sonraki ısrarla bizleri arkadaşlarına tavsiye eden müşterilerimizden anlayabiliyoruz. Alibeyköy petek temizleme firmasından petek temizliği için randevu aldığınız da sizlere en yakın tarihler verilir. İstediğiniz saatte ve istediğiniz gün petek temizliği yapılması için sizlere en uygun saati ve tarihi belirleriz. Genellikle aynı gün içerisinde petek temizliğinie başlanır ve sizler istemediğiniz sürece asla diğer güne petek temizliği işiniz sarkıtılmaz. Bazen çok geç saatler de aramanız veya ısı arttırıcı sıvının da petek temizlemer sonrasında ilave edilmesini istemeniz durumun da malzemelerin toparlanması ve özel isteklerinizin karşılanması için bir sonraki gün için Alibeyköy petek temizleme randevusu oluşturulabilir.

Peteklerin temizlenmesi adına elimizden geldiğince en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. Petek temizliği yapılan peteklerin kontrolünü ve sıcaklık verim kontrolü yapmadan yerimizden ayrılmıyoruz. Yapılacak işin en iyi bir şekilde yapılması adına düzenli olarak kombi tamircisi arkadaşlarımız ile toplantılar yapıyoruz. En hızlı petek temizliği Alibeyköy de, size en yakın konumda...

Sıcak bir kış için Alibeyköy petek temizleme

Kış ayları hastalıkların çoğaldığı ve soğukların bizleri hasta ettiği bir mevsimdir. Bu mevsimde ısınmak için bazı elektrikli aletleri kullanmanın yanı sıra en çok kullanılan ısıtma sistemlerinin başında kombi ile ısınma gelir. Kombi petek temizleme ve kombi bakımını yaptırmadığınız zaman kombiniz istediğiniz kadar yeni v e güçlü olsun yine de tam verim alamazsınız. Kombi petek temizleme Alibeyköy firması sizlere kombilerin temizlenmesinde, kombi bakımın da ve ilerleyen zamanlar da kombinin arıza yapması halinde Kombi tamirleri ile ilgilenen firmamız olan Alibeyköy kombi servisi ve kombi arıza tespiti içinde sizlere yardımcı olabiliriz.

Kombi petek temizleme yapılmayan bir kombinin zorlanarak çalışmasından dolayı kombiden fazla seste çıkabilir. Sesli çalışan kombinin yanı sıra doğalgaz faturanızın da fazla gelebilme ihtimali de yüksektir. Bu tür olumsuz sorunlar ile karşı karşıya kalmamak için Alibeyköy petek temizleme için hemen telefon numaralarımızdan petek temizliği için randevu alın.

Yazıyı Beğendiniz mi? Destek Olmak için lütfenYazıyı Paylaş